آموزش

دوربین های مدار بسته – تجهیزات کنترل حرکت !

دوربین های مدار بسته - تجهیزات کنترل حرکت !

محصول جدید کمپانی   FLIR 

 

شرکت آمریکایی فلیر(FLIR) جدیدترین سیستم کنترل حرکت دوربین مدار بسته با قابلیت چرخش افقی و عمودی Pan &Tilt) ( را با نام سری 5-PUTبه لیست محصولاتش اضافه کرد .

سیستم کنترل حرکت 5-PUT برای استفاده به عنوان پایه گردان دوربین مدار بسته ، لیزگان تشخیص سرعت ، سیستم ترسیم مجازی ، دوربین مدار بسته شهری ، و …قابل استفاده خواهد بود .

قد این سیستم پس از نصب و راه اندازی تنها 15 سانتیمتر (6 اینچ) بوده و می تواند وزنی معادل حداکثر 2250 گرم را تحمل نموده و با نصب دوربین مدار بسته سیستم فشرده قابل انعطافی در اختیار کاربران قرار دهد .

سرعت چرخش افقی این پایه 150 درجه در ثانیه و دقت آن در چرخش پن و تیلت 0،1 درجه است . این میزان دقت چرخش معادل 0،05 رزولوشن خواهد داشت که دقت بالایی بحساب می آید . در کمتر از 5 ثانیه ریست شده و مجددا کالبیره و شروع به کار خواهد کرد . ضمن اینکه از سیستم گیربکسی در مکانیزم حرکتی استفاده شده است تا در صورت قطع برق با ریست دستگاه ، حالت قطبی حفظ شده اهرمهای حرکتی رها نشوند . طول و عرض و ارتفاع این دستگاه بگونه ای است که بخوبی در یک مکعب با ظلعهای 15 سانتی متری قرار خواهد گرفت .

بخاطر نوع ساخت ، قادراست بصورت پیوسته بشکل افقی چرخشی 360 درجه داشته باشد . محدوده چرخش عمودی 180 درجه ای با سرعت 50 درجه در ثانیه قابل استفاده خواهد بود.

این سیستم کاملا واترپروف و مجهز به استاندارد IP67 بوده می تواند بخوبی در محیطهای آزاد و جاده ها مورد استفاده قرار گرفته و با قیمت مناسب بخشی از سیستم نظارت تصویری باشد .

ویژگیهای کلیدی

§         سرعت استاندارد و حرکت دقیق

§         روشن شدن و شروع بکار در کسری از ثانیه

§         بسیار کوچک ، مقاوم و طراحی کاملا پرتابل

§         وزن پایین ، سیستم کاری MIL  برای محیطهای خشن با شرایط نامساعد

§         نصب آسان دوربین مدار بسته یا سنسورهای تشخیصی

§         قابل استفاده در بسیاری از کاربردها و برای تجهیزات تشخیصی و شناسایی محیطی 

این پست را ارزیابی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *