آموزش

نکات مربوط به نصب تگهای هوشمند پشت شیشه خودرو

نکات مربوط به نصب تگهای هوشمند پشت شیشه خودرو

مصـرف کننـده گـرامی

 با سلام و سپاس خرید شما از  شرکت البرز صنعت مبنا، پاره ای از نکات را که در جهت صحیح کارکردن تگهای پشت شیشه خودرو سیستمهای کنترل تردد البرز صنعت مبنا مفید می باشد را در ادامه یادآور می شویم:

1) تگهای پیش روی شما، با کارکرد الکترومغناطیسی وظیفه ارسال کد اختصاصی خودرو شما جهت ورود و خروج را دارا می باشند، لذا در نگهداری از آنها کوشا باشید.

2) تگهای کنترل تردد خودرو البرز صنعت مبنا  با کنده شدن از روی شیشه، از بین می روند و بایستی تگ جدیدی را نصب نمایید. لذا در هنگام فروش خودرو توصیه اکید می گردد تا تگ را از روی شیشه خودرو خود حذف نمایید.

3) در هنگام نصب تگ خودرو بایستی در نظر داشته باشید که این تگ در راستای قرائتگر خود نصب شده است، لذا هر گونه نصب در فضای غیر استاندارد باعث عدم کارکرد صحیح سیستم می شود. لذا بایستی در هنگام نصب اولیه دقت لازم را بعمل آورید. بنابراین برای تضمین کارکرد صحیح سیستم پیشنهاد می گردد، ابتدا تگ را با چسب نواری بر پشت شیشه چسبانده 2 الی 3 روز تردد نمایید در صورتیکه با مشکلی روبرو نبودید دقیقاً در همان فضا برچسب پشت تگ را کنده و سپس بچسبانید.

توصیه می شود پس از اطمینان از فضای صحیح سیستم برچسب پشت تگ را کنده وکاملاً آن را به شیشه بچسبانید، زیرا مشاهده گردیده است به علت نچسبیدن صحیح تگ با چسب نواری به شیشه، برد قرائت سیستم کاهش پیدا کرده و با اختلالاتی مواجه گردیده است.

4) در صورت مشاهده تگ رو به نور، مشاهده می کنید که دارای هلالی می باشد که این هلال بایستی در هنگام نصب رو به بالا نصب گردد.

5) محل نصب دقیق تگ پشت شیشه خودرو بر روی شیشه بر اساس زاویه قرائتگر تعیین می گردد ولی سعی می شود در صورتیکه مشکلی در نصب قرائتگر نباشد،  در زاویه ای نصب گردد که تگ پشت آئینه خودرو در وسط شیشه نصب شود تا فضای دید راننده کاهش نیابد.

6) درصورتیکه نیاز به تگ کنترل تردد جدید برای خودرو خود داشتید بایستی حتماً تگ خرابی که از روی شیشه کنده شد است را جهت گرفتن تگ نو تحویل دهید.

7) تگها در برابر تمیز کردن شیشه خودرو با پارچه مرطوب محافظت شده هستند ولی توصیه می گردد از پاشیدن مستقیم شیشه شور به تگ خودداری کنید تا از خاصیت چسبندگی آن کاسته نشود.

 در ادامه خواهشمند است در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات بیشتر در خصوص تگهای RFID و سیستمهای کنترل تردد خودرو با دپارتمان کنترل تردد شرکت البرز صنعت مبنا تماس حاصل فرمایید.

این پست را ارزیابی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *