محصولات نوآورانه کمپانی BFT ایتالیا

                                

 

یکی از محصولات جدید کمپانی بی اف تی ایتالیا پک چهار ریموت با رنگهای الهام گرفته از رنگین کمان می باشد. قدرت طراحی و استحکام در پشت زیبایی خیره کننده این ریموتها محقق شده است، همچون رنگین کمانی که بعد از آب و هوای بارانی بلافاصله پس از طلوع خورشید رنگهای زیبا را به رخ می کشد . این ریموتها طراحی شده اند تا شما مطابق با شخصیت و سلیقه خود آنها را انتخاب نمایید.

"سفید یخی" نشانگر خلوص و میل به تغییر"زرد با رنگ خورشید" نشانگر زندگی و میل به نو آوری" بنفش با رنگ شرابی" نشانگر احساس و میل به آینده و "آبی به رنگ دریایی عمیق " نشانگر اعجاز و میل رسیدن به آرامش

 

 

 

 

 

 

 

 

 

طرح خیره کننده ، امنیت و نو آوری محض؛ اینها ارزشهایی است که منجر به تولید نسل جدید Thea شده است. سه فتوسل که حداکثر امنیت را برای مصرف کننده تضمین می نمایند. علاوه بر مدل ابتدایی A15  مدل انقلابی A150  که از پرتو اینفرارد بهره می برد نیز به این خانواده پیوسته است. این پرتو می تواند به صورت افقی 40 درجه و بصورت عمودی 10 درجه چرخش نماید . انقلابی دیگر در مدل A150 PF نیز پا به عرصه وجود گذاشته است در کنار کلیه مزایای گذشته، بر روی سیستم فلاشر هشداردهنده نیز تعبیه شده است.

 

 

 

                                               

سری DEIMOS همیشه نمایانگر راحتی و کیفیت در بین محصولات ریلی BFT بوده و می باشد .

سری جدید ULTRA که از اواخر سال 2013 در شبکه توزیع قرار می گیرد به گونه ای طراحی شده است که سیستم  را از یک سیستم ریلی ساده جدا کرده و حداکثر امنیت و کیفیت را به ارمغان می آورد. DEIMOS ULTRA BT یکی از نو آوری های این سری می باشد که مجهز به سیستم میکروسوئیچ مغناطیسی شده است که با استفاده از برد دیجیتال خود می تواند از تکنولوژی BLUE ENTRY بهره برده و از ارتباط WIRELESS ( بی سیم ) سیستمها حداکثر استفاده را ببرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انقلاب نوآوری و طراحی این بار به محصول ICARO رسیده است نام آن به ICARON تغییر یافته است.

کیفیت باورنکردنی این محصول همچون گذشته باقی مانده است و نوآوری ها و قابلیتهای هوشمندی به آن اضافه شده است این انقلاب در ابتدا از برد الکترونیکی سیستم شروع شده است ، بردی به نام LEO BCBB که برای راحتی در برنامه ریزی و رسیدن به حداکثر تنظیمات دلخواه طراحی شده است صفحه نمایش دیجیتال برد به همراه سناریو خاص برنامه ریزی یک محیط دوستانه را جهت برنامه ریزی برای نصب را به ارمغان آورده است. ICARON همچنین کلیه نیازهای نصب را برای مصرف کننده به ارمغان می آورد؛ خروجی های برنامه پذیر  و قابلیت ارتباط مستقیم با لبه ایمنی 8K2  .

 

 

 

                                                                                                                                                                                         

حال BFT یک راهبند زنجیره ی را برای کنترل تردد به نمایش می گذارد.

راهبند زنجیره ی با موتور24 ولت DC که از دو ستون مجزا بهره می برد و با زنجیر نمره 8 برای عرضهای تا 10 متر  و با زنجیر نمره 4.5 تا عرضهای 16 متر مورد استفاده قرار می گیرد .

سیستم برای دستیابی حداکثر امنیت طراحی شده است سیستم اینورتر جهت چرخش موتور را در صورت برخورد با مانع تغییر می دهد . در پک سیستم کیت باتری و شارژر نیز برای مواقع اضطراری قطع برق تعبیه شده است.                                                      

 

کمپانی بی اف تی همیشه در مسیر تحول و نو آوری بوده است و پیشرو در این عرصه مسیر خود را ادامه داده است. حال یک نوآوری جدید با یک راهکار نرم افزاری؛ نرم افزار اندروید بلو انتری به شما این اجازه را می دهد تا درب اتوماتیک یا هر سیستم برنامه پذیر خود را با کلیک کردن بر روی یک آیکون در نرم افزار اندروید نصب شده بر روی گوشی یا تبلت هوشمند خود براحتی کنترل نمایید. این نرم افزار با هدف ارتباط داخلی که بزودی با نرم افزار دیگری بنام یو بیس تجلی می یابد به راحتی کلیه تجهیزاتی که در شبکه یو لینک قرار گرفته اند را کنترل می نماید .

با تکنولوژی بلوتوث و یک رابط گرافیکی جذاب شما در آن واحد می توانید 120 کنترل برد را با یک لمس انگشت کنترل نمائید.