راهنمای فارسی آموزش نصب درب سکشنال اتوماتیک(درب زیر سقفی) EOS 120 ساخت BFT

یکی از دربهای اتوماتیکی که به تعداد زیاد در پارکینگ ساختمانهای هوشمند امروزی مورد استفاده قرار می گیرد دربهای اتوماتیک سکشنال به علت مکانیزم خاص و محاسن این سیستم می باشد. دربهای سکشنال اتوماتیک، دربهایی اتوماتیک هستند که مناسب برای فضاهایی می باشند که از لحاظ ارتفاع دارای محدودیت و فضای پارکینگ دارای اهمیت بسزایی است. مکانیزم خاص درب سکشنال باعث می شود که به کمک فنرهای بالانس و ریلهای خاص، درب در زیر سقف جمع شده و فضایی از پارکینگ ساختمان مسکونی کاسته نشود.

در کنار این مزیت مهم دربهای سکشنال یا به اصطلاح دربهای زیرسقفی، این سیستم بسیار استاندارد برای محیطهایی با تردد زیاد می باشد، به علت فنرهای بالانس سیستم که فشار اضافی را از سیستم کاسته و وزن اصلی پانلهای درب سکشنال را متعادل می کنند، در کنار انتخاب یک سیستم اتوماسیون خوب و استاندارد، می توان در ترددهای زیاد از این سیستم استفاده نمود. به علت وجود چرخهای ضد سایش و ریلهای نگهدارنده، اصطهلاک درب سکشنال در مقایسه با دیگر سیستمها بسیار کاسته شده است.

یکی از نکات اصلی در استفاده دراز مدت و بدون خرابی از دربهای سکشنال، انتخاب درست و بهینه سیستم اتوماسیون یا سیستم موتوری درب سکشنال برای اتوماتیک کردن می باشد. سیستمهای اتوماسیونی که برای اتوماتیک کردن دربهای سکشنال بکار برده می شوند دارای تنوع بسیار زیاد بوده و هر کدام از آنها دارای مزیتها و معایب خاص خود می باشند

کمپانی BFT ایتالیا سیستم موتوری برای دربهای سکشنال یا دربهای زیر سقفی بنام EOS120 ارائه نموده است که این سیستم یکی از ایمن ترین و هوشمند ترین سیستمهای موتوری اینگونه دربهای اتوماتیک می باشد. موتور سیستم EOS120 به علت بهره مندی از موتور 24 ولت DC بسیار مناسب برای محیطهای با تردد نا محدود می باشد. سیستم برد دیجیتال این سیستم قابلیت تنظیم کلیه پارامترهای سیستم را از طریق نمایشگر دیجیتال، به ارمغان آورده است. برد یا تابلوفرمان دیجیتال این سیستم همانند یک ربات برنامه ریزی شده کلیه نیازهای مصرف کننده را در خصوص تنظیم درب اتوماتیک سکشنال برآورده می سازد. در این خصوص و جهت بروزرسانی علمی همکاران، واحد فنی شرکت البرز صنعت مبنا اقدام به ترجمه کاتالوگ فنی نصب این سیستم نموده است و راهنمای نصب و مصرف کننده فارسی آن در لینک دانلود زیر قرار داده شده است.

 

پیوستاندازه
D81152600100_02 FARSI.pdf2.05 مگابایت