راهنمای نصب راهبند هوشمند میکلانژلو ساخت کمپانی BFT ایتالیا

 

 

کاتالوگ فنی سیستم راهبند هوشمند MICHELANGELO میکلانژلو ساخت کمپانیBFT  ایتالیا توسط واحد فنی شرکت البرز صنعت مبنا نماینده انحصاری BFT (دربهای اتوماتیک) ترجمه و در اختیار همکاران محترمی که در زمینه درب های اتوماتیک، سیستمهای کنترل تردد، گیتهای بالابر، مدیریت پارکینگ و . . . فعالیت دارند، قرار گرفت. امید است تا این گونه کاتالوگها و دستورالعملها زمینه ای برای ارتقا آموزش نصب همکاران گرامی درسیستمهای هوشمند ساختمان، گیتهای هوشمند کنترل تردد و دربهای اتوماتیک و . . .  باشد.

سیستم راهبند هوشمند MICHELANGELO میکلانژلو را به جرات می توان هوشمند ترین و به روز ترین راهبندهای اتوماتیک موجود در بازار دربهای اتوماتیک؛ سیستمهای کنترل تردد و گیتهای هوشمند و سیستمهای مدیریت پارکینگ شناخت. تابلو فرمان دیجیتال این برد یکی از شگفتی های تکنولوژی در صنعت راهبندهای اتوماتیک، دربهای اتوماتیک می باشد. بردLIBRA C LX  این قابلیت را دارا می باشد که به دقیقترین میزان، پارامترهای عددی از قبیل میزان حساسیت برخورد به مانع، سرعت در بازشدن، سرعت در بسته شدن، میزان سرعت دوم، ترمز، شتاب و . .  را به گونه ای تنظیم نمود که کلیه نیازهای مصرف کننده را پاسخگو بود. این راهبند از موتور 24 ولت DC بدون جاروبک به همراه گیربکس فوق العاده قوی، بهره می برد که همین موتور منحصر بفرد تردد نا محدود و متراکم را برای سیستم راهبند اتوماتیک به ارمغان آورده است.

یکی از مزایای دیگر سیستم راهبند هوشمند MICHELANGELO میکلانژلو نسبت به باقی راهبندهای اتوماتیک، سیستم انکودری برای تشخیص موانع، دو سرعته انتهای مسیر و تنظیم کورس حرکت می باشد. راهبند های قدیمی موجود در بازار اکثراً قابلیت تنظیم توقف را بصورت محدود و با تنظیم محل میکروسوییچ دارا بودن، ولی کمپانیBFT  با طراحی وساخت سیستم راهبند هوشمند MICHELANGELO میکلانژلو قابلیت منحصر به فردی را ارائه نمود که توسط این سیستم انکودری بصورت دقیق و از منوی پارامترهای عددی محل دقیق توقف بازو را در باز شدن و بسته شدن مشخص نمود. علاوه بر این برای افزایش ایمنی این سیستم انکودری منحصر بفرد، مکانیزم میکروسوییچی سیستم نیز بصورت موازی با این سیستم در حال بهره گیری می باشد.

یکی از نکات جالب در هوشمند بودن گیت راهبند هوشمند MICHELANGELO میکلانژلو، سیستمهای پیشرفته برای اتصال به سیستمهای مدیریت پارکینگ و سیستمهای کنترل تردد می باشد. برد LIBRA C LX دارای خروجیهایی می باشد که کمتر سیستمی در بین سیستمهای کنترل تردد و دربهای اتوماتیک و راهبند های الکترونیکی دارای این توانایی می باشد. توسط این خروجیها می توان از موقعیت لحظه به لحظه بازو مطلع شد، این توانایی یکی از قابلیتهای مورد استفاده در سیستمهای هوشمند ساختمان BMS و سیستمهای مدیریت پارکینگ می باشد.

نکته دیگر که درمورد راهبند هوشمند MICHELANGELO میکلانژلو قابل ذکر می باشد، زیبایی راهبند در طراحی می باشد. این راهبند به کمک چراغهای LED که بر روی آن به عنوان فلاشر تعبیه شده است زیبایی خاصی را به ارمغان آورده است. به عبارت دیگر بر روی این راهبند فلاشری که مخصوص دربهای اتوماتیک می باشد و به اشتباه در صنعت گیتهای کنترل تردد و سیستمهای مدیریت پارکینگ نصب نمی شود و فلاشری  بر روی سیستم تعبیه شده است که کاملاً همسان با انحناها و شکست های سیستم می باشد. این راهبند در دو رنگ قرمز و آبی قابل ارائه می باشد.

در ادامه فایل این راهنما برای دانلود آورده شده است:

 

پیوستاندازه
D81152800100_02_FARSI.pdf2.49 مگابایت