راهنمای نصب سیستم اتوماسیون هیدرولیک درب لولایی اتوماتیک سری LUX ساخت کمپانی BFT

 

بیشترین استفاده سیستم اتوماسیون دربهای اتوماتیک در ایران، دربهای اتوماتیک لولایی می باشند، به علت کثرت استفاده از دربهای اتوماتیک لولایی، پر مصرف ترین سیستم اتوماسیون دربهای اتوماتیک، جکهای خطی برای انتقال نیرو برای به حرکت در آوردن درب می باشند. جکهای درب اتوماتیک که در چند تیپ اصلی از جمله الکترومکانیک، هیدورلیک و پنوماتیک مورد استفاده قرار می گیرند، سهم بزرگی از بازار اتوماسیون دربهای اتوماتیک را به خود اختصاص می دهند.

به علت استفاده از دربهای اتوماتیک لولایی در محیطهای صنعتی، دربهای لولایی اتوماتیک سنگین در اینگونه فضاها کاربری خاص خود را دارا می باشند. سنگین بودن و کثرت استفاده از اینگونه دربها می طلبد که از سیستم اتوماسیون خاص و ویژه ای استفاده شود. شرکت البرز صنعت مبنا نماینده انحصاری کمپانی bft ایتالیا برای دربهای لولایی اتوماتیک صنعتی و سنگین سری سیستمهای هیدرولیک  LUXرا که دارای تنوع زیادی برای وزن ها و عرضهای مختلف می باشد، پیشنهاد نموده است. این سیستم که تا عرض 10 متر و 1600 کیلوگرم را پشتیبانی می نماید یکی از بهترین راهکارها برای دربهای اتوماتیک لولایی صنعتی می باشد.

در کنار مزیتهای فوق العاده این جک الکترومکانیک که این سیستم را در زمره برترین سیستمهای اتوماسیون دربهای اتوماتیک لولایی صنعتی و پر تردد قرار داده است، سیستم با چند برد کنترل متفاوت در سطوح قیمتی مختلف ارائه می گردد. یکی از قابلیتهای منحصربفرد این سیستم که تنها برای جکهای هیدرولیک ساخت کمپانی bft ایتالیا صادق است، داشتن ترمز انتهای مسیر بصورت هیدرولیکی در جک می باشد، به عبارت دیگر جک برای داشتن دو سرعته انتهای مسیر نیاز به برد الکترونیکی ندارد و بصورت ذاتی در انتهای مسیر سرعت خود را می کاهد.

یکی از نکات حائز اهمیت در سری سیستمهای LUX ساخت کمپانی bft ایتالیا که می توان آن را یکی از دلایل برتری این سیستم نسبت با سایر رقبای خود در بازار سیستمهای هیدرولیک دربهای اتوماتیک برشمرد، طراحی بروز و نوآورانه الکتروهیدرولیکی این سیستم می باشد. در این سیستم با بهره گیری از پمپ هیدرولیکی قوی که برای جابجا کردن دربهای لولایی عریض و سنگین بسیار مناسب می باشد، کارکرد مداوم سیستم تضمین شده است. ضمن اینکه تنوع سری سیستمهای LUX باعث شده است که همکاران محترم گزینه های زیادی متناسب با وزن و عرض هر درب داشته باشند. همچنین کمپانی bft ایتالیا تجهیزات جانبی خاصی را در کنار این سری سیستمها برای مناطق سردسیر ارائه می نماید که مشکل قدیمی سیستمهای هیدرولیک در محیطهای سرد را مرتفع می سازد.

در ادامه راهنمای فارسی سیستم LUX ساخت کمپانی bft ایتالیا که برای اتوماسیون دربهای اتوماتیک لولایی سنگین و عریض صنعتی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، آورده شده است که شما می توانید از طریق آدرس زیر آن را دانلود کنید:

پیوستاندازه
D811035_05 FARSI.pdf763.19 کیلو بایت